book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

Eventy firmowe

Eventy i wyjazdy narciarskie dla firm

 

RACE SKI ACADEMY to najwyższej jakości usługi gwarantujące niezapomniane atrakcje w sportowej atmosferze. Stworzymy dla Państwa eventy narciarskie, które stanowić będzie formę oryginalnej nagrody dla zespołu spełniając jednocześnie rolę integracyjną i motywacyjną. Nasze wyjazdy są również doskonałym sposobem na budowanie relacji z partnerami biznesowymi.Organizowane przez nas wyjazdu mogą stanowić świetne uzupełnianie konferencji bądź seminariów.

RACE SKI ACADEMY to projekt skupiający ludzi z wielką pasją do sportu, rekreacji, aktywnego wypoczynku i zdrowego stylu życia. Tym samym zarażamy uczestników naszych wyjazdów, co doskonale przekłada się na ich rozwój zawodowy. Pokażemy na przykładzie narciarstwa jak stawiać sobie cele i jak do nich dążyć i jak je osiągać. Zbieżność z biznesem nieprzypadkowa.

Nasze wyjazdy to mnóstwo świetnej zabawy i zdrowej rywalizacji . Eventy dla firm, zawody branżowe – każdy przecież chce zdobyć puchar Prezesa w organizowanych na końcu każdego wyjazdu zawodach.Gwarantujemy mnóstwo pozytywnych emocji, które od tego momentu będą się jednoznacznie kojarzyły z Państwa firmą.

Jesteś zainteresowany

napisz do nas

Copyright © 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone

RACE SKI ACADEMY SP. Z O.O.