book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

 

Trening narciarski na tyczkach

 

Wyjazd treningowy – RaceSki Euro Trip

RaceSki Euro Trip to kilku dniowy wyjazd w Alpy w sportowej atmosferze z treningiem narciarskim autorsko przygotowanym i prowadzonym przez naszych trenerów.

Treningi RaceSki Euro Trip to gwarancja efektywnie spędzonego czasu na śniegu według nowoczesnych oraz sprawdzonych metod treningowych. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich chcących podnosić swoje umiejętności narciarskie.

Tylko w pełni świadomy trening jest gwarancją pełnego sukcesu – dlatego podsumowaniem każdego dnia jest wieczorna analiza wideo. Zobaczysz, jakie popełniasz błędy i dowiesz się, jak je wyeliminować. To jedyna metoda nauki, która pozwoli Ci skupić się na technice jazdy.

Jednak najważniejszym aspektem treningu RaceSki Euro Trip to dobra zabawa na alpejskich zboczach. Nasi trenerzy i pracownicy są gwarancją wyśmienitej atmosfery i niezapomnianych doświadczeń.

Codzienny trening obejmuje:
– ćwiczenia doskonalące technikę jazdy (jazda zadaniowa),
– trening na tyczkach,
– trening na tyczkach z pomiarem czasu,
– analizę video.

RaceSki Euro Trip to często początek budowania relacji miedzy uczestnikami treningu i naszymi trenerami. Każdy z kursantów na koniec narciarskich zmagań, otrzymuje swoje zdjęcia i filmy z przejazdów, a najlepsi specjalne nagród. Dodatkowo po każdym wyjeździe przygotowujemy klipy video z naszymi wspólnymi dokonaniami.

Jesteś zainteresowany

napisz do nas

Copyright © 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone

RACE SKI ACADEMY SP. Z O.O.