book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

Treningi narciarskie na tyczkach w weekend

 

RaceSki Week to weekendowy wyjazd w sportowej atmosferze do Rabki Zdrój z bardzo efektywnym treningiem narciarskim przygotowanym i prowadzonym przez uczestnika Pucharu Świata oraz Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim – Filipa Rzepeckiego bądź innych byłych zawodników. RaceSki Weekodbywa się na stoku Polczakówka na specjalnie zarezerwowanej dla Race Ski Academy części trasy.

Treningi RaceSki Week to gwarancja najbardziej efektywnie spędzonego czasu na śniegu według nowoczesnych oraz sprawdzonych metod treningowych. Trening rozpoczyna się w piątek po południu, następnie trwa całą sobotę i kończy sie w niedzielę rano zawodami. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich chcących podnosić swoje umiejętności narciarskie oraz osób przygotowujących się do zawodów bądź egzaminów instruktorskich.

Tylko w pełni świadomy trening jest gwarancją pełnego sukcesu – analiza wideo odbywa się bezpośrednio na stoku oraz w sobotę wieczorem. Zobaczysz, jakie popełniasz błędy i dowiesz się, jak je wyeliminować. To jedyna metoda nauki, która pozwoli Ci skupić się na technice jazdy.

Jednak najważniejszym aspektem treningu RaceSki Week to dobra zabawa. Nasi trenerzy i pracownicy są gwarancją wyśmienitej atmosfery i niezapomnianych doświadczeń.

Trening RaceSki Week obejmuje:
– ćwiczenia doskonalące technikę jazdy (jazda zadaniowa),
– trening na tyczkach GS i SL,
– trening na tyczkach z pomiarem czasu,
– analizę video.

RaceSki Week to często początek budowania relacji miedzy uczestnikami treningu i naszymi trenerami. Każdy z kursantów na koniec narciarskich zmagań, otrzymuje swoje zdjęcia i filmy z przejazdów, a najlepsi specjalne nagród. Dodatkowo po każdym wyjeździe przygotowujemy klipy video z naszymi wspólnymi dokonaniami.

Jesteś zainteresowany

napisz do nas