book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

Treningi narciarskie na tyczkach w weekend

 

RaceSki Week to weekendowy wyjazd w sportowej atmosferze z bardzo efektywnym treningiem narciarskim przygotowanym i prowadzonym przez naszych trenerów.

Treningi RaceSki Week to gwarancja najbardziej efektywnie spędzonego czasu na śniegu według nowoczesnych oraz sprawdzonych metod treningowych. Trening rozpoczyna się w piątek po południu, następnie trwa całą sobotę i kończy sie w niedzielę rano zawodami. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich chcących podnosić swoje umiejętności narciarskie oraz osób przygotowujących się do zawodów bądź egzaminów instruktorskich.

Tylko w pełni świadomy trening jest gwarancją pełnego sukcesu – analiza wideo odbywa się bezpośrednio na stoku oraz w sobotę wieczorem. Zobaczysz, jakie popełniasz błędy i dowiesz się, jak je wyeliminować. To jedyna metoda nauki, która pozwoli Ci skupić się na technice jazdy.

Jednak najważniejszym aspektem treningu RaceSki Week to dobra zabawa. Nasi trenerzy i pracownicy są gwarancją wyśmienitej atmosfery i niezapomnianych doświadczeń.

Trening RaceSki Week obejmuje:
– ćwiczenia doskonalące technikę jazdy (jazda zadaniowa),
– trening na tyczkach GS i SL,
– trening na tyczkach z pomiarem czasu,
– analizę video.

RaceSki Week to często początek budowania relacji miedzy uczestnikami treningu i naszymi trenerami. Każdy z kursantów na koniec narciarskich zmagań, otrzymuje swoje zdjęcia i filmy z przejazdów, a najlepsi specjalne nagród. Dodatkowo po każdym wyjeździe przygotowujemy klipy video z naszymi wspólnymi dokonaniami.

Jesteś zainteresowany

napisz do nas

Copyright © 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone

RACE SKI ACADEMY SP. Z O.O.