book online

Winter season 2016/2017
December 16, 2016 to Easter mondat April 17, 2017

The following booking conditions apply: Minimum lenght of stay: 3 night. Arrival and departure: daily
reservation@name.com Reservation hotline: +1 800 1234 556

Wyjazdy rodzinne na narty

 

FAMILY SKI ACADEMY to aktywny wypoczynek w rodzinnej atmosferze, podczas którego proponujemy szkolenie narciarskie/snowbordowe prowadzone przez naszych wykwalifikowanych instruktorów i trenerów. Wyjazd FAMILY SKI ACADEMY przeznaczony jest wszystkich chętnych, a zwłaszcza dla rodziców i dzieci. Rodzice będą mogli sprawdzić się w treningu na tyczkach, dzieci poznają wstęp do jazdy sportowej – praktyczną jazdę zadaniową na różnych poziomach zaawansowania.

Nasze zajęcia opierają się, na indywidualnym podejściu do każdego kursanta. Istotna częścią tego założenia, są mądrze dobrane i małe grupy treningowe, które maja pozytywne przełożenie na jakość szkoleń. W samych zajęciach na śniegu, korzystamy ze sprawdzonych metod treningowych i bogatego wachlarza ćwiczeń, wspieranych przez różnorodne akcesoria treningowe.

Trening na śniegu wspierany jest „video coachingiem”, który pozwala zobaczyć, a co najważniejsze zrozumieć swoje błędy. Wspomniane działania, maja na celu wydobycie z potencjału ruchowego kursanta, wszystkiego, co pozwoli osiągnąć mu nasz cel, czyli jego progres. Tylko w pełni świadomy trening jest gwarancją pełnego sukcesu – dlatego podsumowaniem każdego dnia jest wieczorna analiza wideo. Zobaczysz, jakie popełniasz błędy i dowiesz się, jak je wyeliminować. To jedyna metoda nauki, która pozwoli Ci skupić się na technice jazdy.

Szczególnie podchodzimy do pracy z najmłodszymi. Tutaj uwaga skupia się podwójnie, a specyfika pracy wymaga dużego doświadczenia pedagogicznego. Indywidualne podejście, empatia, uśmiech, wkładanie serca i pasji w wykonywaną prace to fundament dobrej relacji Uczeń-Nauczyciel. Dokładamy wszelkich starań by młody narciarz kończył zajęcia z większym uśmiechem niż wtedy kiedy je zaczynał.
Uczestnicy na koniec wyjazdu otrzymają swoje zdjęcia oraz filmy z przejazdów, a dodatkowo przygotowany zostanie klip video z naszych wspólnych dokonań narciarskich.

Dla osób pragnących spędzić czas wyłącznie rekreacyjnie, przygotowaliśmy również ofertę nie obejmującą szkolenia.

Dla zorganizowanych grup kilku rodzin jesteśmy gotowi stworzyć indywidualną ofertę wspólnego wyjazdu połączonego ze szkoleniem narciarskim.

Jesteś zainteresowany

napisz do nas

Copyright © 2017
Wszelkie prawa zastrzeżone

RACE SKI ACADEMY SP. Z O.O.